HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

First Round: Iron Man ! - Four

Go down

First Round: Iron Man ! - Four Empty First Round: Iron Man ! - Four

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:53 pm

Iron Man ! - Four

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!

Напомена: Во купот се играт по 2 утакмици. Во случај да биде нерешено се гледа гол во гости!
ВО финато се игра 1 утакмица.

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: Iron Man ! - Four Empty KAKOV PRESVRT :3

Пишување  Iron Man ! on Саб Мар 01, 2014 10:42 am

13-10 (vkupno od 2te utakmici) za mene ako dobro izracunav...

http://www.haxballtube.com/watch/f00106da4c
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот