HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10. kolo Kiko - FoUrStR1nGeR

3 posters

Go down

10. kolo Kiko - FoUrStR1nGeR Empty 10. kolo Kiko - FoUrStR1nGeR

Пишување  Ozil Сре Фед 26, 2014 10:44 pm

Kiko - FoUrStR1nGeR

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Kiko - FoUrStR1nGeR Empty Re: 10. kolo Kiko - FoUrStR1nGeR

Пишување  Kiko is bacKl Саб Мар 01, 2014 11:04 pm

Koga?
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Kiko - FoUrStR1nGeR Empty ...

Пишување  FoUrStR1nGeR Пон Мар 03, 2014 9:42 pm

moj poraz 7-5... nema snimka na Kiko mu lagira na sh..
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Kiko - FoUrStR1nGeR Empty Re: 10. kolo Kiko - FoUrStR1nGeR

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот