HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻

Go down

12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻ Empty 12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:49 pm

Ozil - ☻ Oscar ☻

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻ Empty asd

Пишување  Oscar on Сре Дек 25, 2013 10:17 pm

Ae Ozile kazi koga kje mozes Very Happy
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Чет Дек 26, 2013 12:04 am

Ozil - ☻ Oscar ☻ 5-4

nogu interesna utakmica Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻ Empty as

Пишување  Oscar on Чет Дек 26, 2013 12:08 am

So mnogu interesna 10-5 trebase da te tepam.. ccc....
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Чет Дек 26, 2013 12:39 am

☻ Oscar ☻ напиша:So mnogu interesna 10-5 trebase da te tepam.. ccc....

5 veceri ne igranje jbg iskustvoto na moja strana Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻ Empty :D

Пишување  Oscar on Чет Дек 26, 2013 1:31 am

srekjata na tvoja strana ama aj Very Happy
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 12. коло Ozil - ☻ Oscar ☻

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот