HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Se Predstavuvam

Go down

Se Predstavuvam  Empty Se Predstavuvam

Пишување  Abalo* on Пон Мај 13, 2013 11:12 pm

Jas sum Abalo i ce ve gazam site Very Happy
Abalo*
Abalo*

Број на мислења : 2
Репутација : 0
Join date : 2013-05-13

Вратете се на почетокот Go down

Se Predstavuvam  Empty Re: Se Predstavuvam

Пишување  Ozil on Пон Мај 13, 2013 11:23 pm

dobrodojde
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Se Predstavuvam  Empty Re: Se Predstavuvam

Пишување  Abalo* on Вто Мај 14, 2013 4:09 pm

Özil напиша:dobrodojde
dobrovenajdov Very Happy
Abalo*
Abalo*

Број на мислења : 2
Репутација : 0
Join date : 2013-05-13

Вратете се на почетокот Go down

Se Predstavuvam  Empty Re: Se Predstavuvam

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот