HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenny M vs X Men

Go down

Kenny M vs X Men Empty Kenny M vs X Men

Пишување  Kenny M on Чет Фед 28, 2013 8:54 am

Kenny M vs X Men 9:2

http://www.haxballtube.com/watch/dc9e1e02e3 - snimka samo od vtoroto poluvreme

I Ozil pisi go i so Nani rezultatot oti gledam uste go nemas pisano Razz
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 24
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

Kenny M vs X Men Empty Re: Kenny M vs X Men

Пишување  Ozil on Пон Мар 04, 2013 4:37 pm

a deka go pisuva rezultatot so nani?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот