HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12 kolo Nitro Petel-Ivan Torres

Go down

12 kolo Nitro Petel-Ivan Torres Empty 12 kolo Nitro Petel-Ivan Torres

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 26, 2013 10:35 pm

Nitro Petel 2-1 Ivan Torres
(posle 2-3 minuti igra Ivan Torres izleze)
http://haxballtube.com/watch/966f67deb8
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот