HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

El Mino = HaxerMKD

Go down

El Mino = HaxerMKD Empty El Mino = HaxerMKD

Пишување  Andrevski on Пон Фед 25, 2013 11:30 am

8:2!! snimka iam ama Za inaet ne ja stavam Very Happy
avatar
Andrevski

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2012-06-03
Age : 27
Локација : Bitola/Skpje

Вратете се на почетокот Go down

El Mino = HaxerMKD Empty Re: El Mino = HaxerMKD

Пишување  Haxer on Пон Фед 25, 2013 5:14 pm

epa staj si snimka.. posho ja ne potvrduvam deka izgubiv
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот