HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Round 12 Kenny M vs Nani

Go down

Round 12 Kenny M vs Nani Empty Round 12 Kenny M vs Nani

Пишување  Kenny M on Чет Фед 21, 2013 12:39 am

Kenny M vs Nani 8:6

http://www.haxballtube.com/watch/602647522e - prvo poluvreme
http://www.haxballtube.com/watch/29fe590165 - vtoro poluvreme

Ja izigravme porano posto ni jas ni Nani nema da bideme mnogu slobodni narednata nedela Smile
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 25
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот