HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6. kolo Nitro Petel - Rene

Go down

6. kolo Nitro Petel - Rene Empty 6. kolo Nitro Petel - Rene

Пишување  Nitro Petel on Пет Фед 15, 2013 7:05 pm

10-3 za nego
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Nitro Petel - Rene Empty Re: 6. kolo Nitro Petel - Rene

Пишување  Ozil on Пет Фед 15, 2013 7:11 pm

rene mi kaza, 2 gola ne se vazat... znaci 9-2 za nego
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот