HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivan Torres v Nani

Go down

Ivan Torres v Nani Empty Ivan Torres v Nani

Пишување  IvanTorres on Пон Фед 11, 2013 4:09 pm

IvanTorres
IvanTorres

Број на мислења : 6
Репутација : 0
Join date : 2013-01-30
Age : 21
Локација : Ohrid

Вратете се на почетокот Go down

Ivan Torres v Nani Empty Re: Ivan Torres v Nani

Пишување  Brocchi on Пон Фед 11, 2013 4:17 pm

You know is haxball when Torres score 4 goals. buhaha
Brocchi
Brocchi

Број на мислења : 19
Репутација : 4
Join date : 2013-02-06
Age : 23
Локација : Macedonia

https://www.youtube.com/BrocchiHaxMacedonia

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот