HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

X Men-Tedi

Go down

X Men-Tedi Empty X Men-Tedi

Пишување  XMen on Вто Фед 05, 2013 11:05 pm

http://haxballtube.com/watch/9fd9645137 1p
http://haxballtube.com/watch/f7629bf11b 2p
X Men 7-4 Tedi
2p prviot gol ne e snimen bidejki imav visok ping i manav ref i to e Very Happy
XMen
XMen

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2012-06-01

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот