HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nitro Petel vs Nani

Go down

Nitro Petel vs Nani Empty Nitro Petel vs Nani

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 04, 2013 11:49 am

Nitro Petel 7-6 Nani
http://haxballtube.com/watch/cc6e6955f7
bravo Nani podobar bese ti priznavam sreka imav
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Nani Empty Re: Nitro Petel vs Nani

Пишување  Ozil on Пон Фед 04, 2013 12:21 pm

pa ti sekogas so koj da igras imas sreka
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Nani Empty Re: Nitro Petel vs Nani

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 04, 2013 3:37 pm

ahahahhahahhaahha ne se brukaj ti se molam Very Happy i btw sreka vo druga smisla go napisav
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Nani Empty Re: Nitro Petel vs Nani

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот