HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonian Knights vs bitch Pls

Go down

Macedonian Knights vs bitch Pls  Empty Macedonian Knights vs bitch Pls

Пишување  Haxer on Пон Јан 14, 2013 11:14 pm1)Резултат: 3:1
2)Голови: Kikce(2),Winner(1),A.Samuel(1)
3)Асистенции: Kikce(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/0cfd4f66ce
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот