HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1/8 celzi vs raul

Go down

1/8 celzi vs raul Empty 1/8 celzi vs raul

Пишување  celzi on Пет Aвг 24, 2012 12:24 pm

celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

1/8 celzi vs raul Empty Re: 1/8 celzi vs raul

Пишување  Ethanol on Пет Aвг 24, 2012 4:21 pm

Ко прво ти не кажуваш дали е службена туку можеш да побараш службена. Друго, како вака играте за лига со полна соба ботови и спамери? Тоа не се услови и раул може да се жали на тоа. Лаг е можно да имал (не бевте сами во соба), но гледајќи го како играл би рекол дека немал повеќе од 110 макс пинг.

А друго, најверојатно ќе добиеш службена бидејќи ботов раул не сваќа дека еднаш се игра утакмица а не ае 1 минута сеа, другата утре, второ полувреме на свети шестка.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 22
Локација : Скопје, Македонија

https://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1/8 celzi vs raul Empty Re: 1/8 celzi vs raul

Пишување  Nitro Petel on Пет Aвг 24, 2012 5:54 pm

Ethanol напиша:Ко прво ти не кажуваш дали е службена туку можеш да побараш службена. Друго, како вака играте за лига со полна соба ботови и спамери? Тоа не се услови и раул може да се жали на тоа. Лаг е можно да имал (не бевте сами во соба), но гледајќи го како играл би рекол дека немал повеќе од 110 макс пинг.

А друго, најверојатно ќе добиеш службена бидејќи ботов раул не сваќа дека еднаш се игра утакмица а не ае 1 минута сеа, другата утре, второ полувреме на свети шестка.
kako za raul taka i za celzi

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

1/8 celzi vs raul Empty Re: 1/8 celzi vs raul

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот