HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Сега е точно Нед Окт 25, 2020 7:53 am

Договарање на утакмици

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 •  
  by Nitro Petel
  0 Одговори
  553 Видено е
  Nitro Petel Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Пон Јан 07, 2013 10:37 pm
 •  
  by Nitro Petel
  4 Одговори
  521 Видено е
  Nitro Petel Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Пон Јан 07, 2013 4:50 pm
 •  
  by Viva <3 ( LamParD )
  0 Одговори
  438 Видено е
  Viva <3 ( LamParD ) Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Нед Јан 06, 2013 6:48 pm
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератори

Никој

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement