HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Сега е точно Нед Окт 25, 2020 8:59 am

Филмови

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 •  
  by celzi
  6 Одговори
  652 Видено е
  celzi Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Вто Дек 10, 2013 7:33 am
 •  
  by MacedoniaDragon
  5 Одговори
  526 Видено е
  Ozil Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Нед Дек 08, 2013 10:37 pm
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератори

Никој

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement