HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Özil - Falcon

Go down

Özil - Falcon Empty Özil - Falcon

Пишување  Falcon on Сре Jул 18, 2012 12:13 pm

Özil - Falcon
e si dojdov kazi koga mozes?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Özil - Falcon Empty Re: Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Сре Jул 18, 2012 8:40 pm

ke ti kazam koga ke mozam...
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Özil - Falcon Empty Re: Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Пет Jул 20, 2012 10:55 am

vecer mozam?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Özil - Falcon Empty Re: Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Пет Jул 20, 2012 6:43 pm

tuka sum!!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Özil - Falcon Empty Re: Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Саб Jул 21, 2012 3:11 pm

preku ovaa nedela nemozam, tamu nakaj ponedelnik ke igrame
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Özil - Falcon Empty Re: Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Вто Jул 24, 2012 9:40 am

utre?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Özil - Falcon Empty Re: Özil - Falcon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот