HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Nitro Petel vs Falcon

Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty Nitro Petel vs Falcon

Пишување  Nitro Petel on Нед Jул 08, 2012 10:51 am

koga?

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty Re: Nitro Petel vs Falcon

Пишување  Ozil on Пон Jул 09, 2012 2:49 pm

Na odmor e koga ke si dojde Smile
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty Re: Nitro Petel vs Falcon

Пишување  Nitro Petel on Сре Jул 18, 2012 11:39 am

vecer kon 00:00 odgovara?

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty EHEHEHEH

Пишување  Falcon on Сре Jул 18, 2012 12:08 pm

Si dojdov,ke igrame
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty Re: Nitro Petel vs Falcon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот