HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Falcon vs Edini

Go down

Falcon vs Edini Empty Falcon vs Edini

Пишување  Edini on Нед Jул 01, 2012 11:41 pm

Edini 2-3 Falcon
I HaVe GeRmaN SpiRiT i NeVeR GiVe uP
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Falcon vs Edini Empty Re: Falcon vs Edini

Пишување  Nitro Petel on Пон Jул 02, 2012 12:28 am

And the germans always lose. That's why you're shit

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Falcon vs Edini Empty .......................

Пишување  Edini on Пон Jул 02, 2012 11:33 am

Neutral Neutral Neutral pale pale pale pale elephant elephant povrakanje povrakanje povrakanje crven
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Falcon vs Edini Empty Take e!

Пишување  Falcon on Пон Jул 02, 2012 2:26 pm

Take e!
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Falcon vs Edini Empty Re: Falcon vs Edini

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот