HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1.Round Celzi vs Edini

Go down

1.Round Celzi vs Edini Empty 1.Round Celzi vs Edini

Пишување  Edini on Вто Јун 26, 2012 9:36 pm

3-2 za Celzi!
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

1.Round Celzi vs Edini Empty potvrda!!!!!!

Пишување  celzi on Вто Јун 26, 2012 9:38 pm

potvrdeno
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот