HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL

Go down

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL Empty Fixture 6-eHaniball - RaFaeL

Пишување  Falcon on Пон Јун 18, 2012 10:29 pm

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL Empty xD

Пишување  RaFaeL 21 on Саб Јун 23, 2012 3:43 pm

tebe koga ti odgovara ?
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL Empty ????

Пишување  Falcon on Пон Јун 25, 2012 7:50 pm

RaFaeL 21 напиша:tebe koga ti odgovara ?
ovaa nedela ne sum doma,koga ke se vratam ke igrame moze?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL Empty Re: Fixture 6-eHaniball - RaFaeL

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 25, 2012 10:01 pm

Falcon напиша:
RaFaeL 21 напиша:tebe koga ti odgovara ?
ovaa nedela ne sum doma,koga ke se vratam ke igrame moze?

mozhi Wink
ubo da si pominish kaj i da odish Wink
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL Empty Si dojdov kazi koga bratce?

Пишување  Falcon on Пон Jул 02, 2012 2:31 pm

Si dojdov kazi koga bratce?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL Empty Re: Fixture 6-eHaniball - RaFaeL

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Jул 02, 2012 4:43 pm

Falcon напиша:Si dojdov kazi koga bratce?
19:10 ?
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL Empty moze

Пишување  Falcon on Сре Jул 18, 2012 12:17 pm

ke igrame na hax odma stom ke se najdeme
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 6-eHaniball - RaFaeL Empty Re: Fixture 6-eHaniball - RaFaeL

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот