HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Fixture 5-Petarda - eHaniball

Go down

Fixture 5-Petarda - eHaniball Empty Fixture 5-Petarda - eHaniball

Пишување  Falcon on Пон Јун 18, 2012 10:28 pm

Fixture 5-Petarda - eHaniball
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 5-Petarda - eHaniball Empty Re: Fixture 5-Petarda - eHaniball

Пишување  Petarda on Сре Јун 20, 2012 10:00 am

koa moes ti be?
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 5-Petarda - eHaniball Empty 456476658

Пишување  Falcon on Сре Јун 20, 2012 2:48 pm

Petarda напиша:koa moes ti be?
Gubre jas te prasuvam ti kazuvas!
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 5-Petarda - eHaniball Empty Re: Fixture 5-Petarda - eHaniball

Пишување  Ozil on Сре Јун 20, 2012 3:00 pm

eHANIBALL напиша:
Petarda напиша:koa moes ti be?
Gubre jas te prasuvam ti kazuvas!

neznam oti odma navredi, gubre ova ona... a kako so gledam nigde ne si go prasal samo si napisal Fixture 5-Petarda - eHaniball
smireno za drug pat samo opusteno Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 5-Petarda - eHaniball Empty Si dojdov kazi koga?

Пишување  Falcon on Пон Jул 02, 2012 2:30 pm

Si dojdov kazi koga?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 5-Petarda - eHaniball Empty ????

Пишување  Falcon on Сре Jул 18, 2012 12:12 pm

e ajde kazi ????
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 5-Petarda - eHaniball Empty Re: Fixture 5-Petarda - eHaniball

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот