HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Edini vs RaFaeL

Go down

Edini vs RaFaeL Empty Edini vs RaFaeL

Пишување  Edini on Пон Јун 18, 2012 4:42 pm

DA TI * SREKA U PI4KA!!
RAFAEL 5-4 EDINI
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Edini vs RaFaeL Empty RaFa

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 18, 2012 4:44 pm

каква срејча бе ..
еве гледај дека 2пол ти пуштив 2-3 гола.
http://www.haxballtube.com/watch/671ed608
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот