HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

eHaniball-Celzi

Go down

eHaniball-Celzi Empty eHaniball-Celzi

Пишување  NenormaleN17 on Вто Јун 12, 2012 11:24 am

19-2 za eHaniball
avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

eHaniball-Celzi Empty celzi vs eHANIBALL

Пишување  celzi on Вто Јун 12, 2012 11:24 am

potvrdeno!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

eHaniball-Celzi Empty Pogreska!

Пишување  Falcon on Вто Јун 12, 2012 11:28 am

Pogreska sum napisal rezultatot od na brat mi nickot,ne vidov deka on bil najaven...
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

eHaniball-Celzi Empty Re: eHaniball-Celzi

Пишување  ?????? on Вто Јун 12, 2012 3:11 pm

eHANIBALL напиша:Pogreska sum napisal rezultatot od na brat mi nickot,ne vidov deka on bil najaven...

нема проблем...
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

eHaniball-Celzi Empty Re: eHaniball-Celzi

Пишување  ?????? on Пет Јун 15, 2012 6:52 pm

Ова е 4 коло, ова утакмица е предвидена за следната недела т.е од 18 до 24 Јуни.
Овој резултат нема да се зима во предвид и утакмицата мора да се игра поново!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

eHaniball-Celzi Empty Re: eHaniball-Celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот