HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. kolo Özil - celzi

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

14. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Сре Мај 30, 2012 2:47 pm

2-6
avatar
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 23
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

dfsdfdsfdsfdsafdsafsdf

Пишување  celzi on Сре Мај 30, 2012 2:49 pm

potvrdeno ame za dzabe koga pak sum 4 mesto
avatar
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 18
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот