HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. kolo Özil - celzi

Go down

14. kolo Özil - celzi Empty 14. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Сре Мај 23, 2012 12:39 pm

koa ?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty dfgfdgfdgfgfdgfdgfdgfdgfdgfdgfd

Пишување  celzi on Чет Мај 24, 2012 7:39 am

vecermozes li kaj 19:00 ili posle kaj 23:30?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty Re: 14. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Чет Мај 24, 2012 3:58 pm

tesko, utre od sabajle?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty dsdaasdsadasdsadasd

Пишување  celzi on Чет Мај 24, 2012 8:14 pm

mozam sabajle ame od 10:30 do 12:00
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty Re: 14. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Саб Мај 26, 2012 10:49 am

hmm sega so praveme? ajde da odigrame vo Ponedelnik od sabajle? kazi koa vreme mozes
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty dsfdsfdfdfdfdsfdfdsfsdfds

Пишување  celzi on Саб Мај 26, 2012 11:17 am

ponedelnik sum naskolo od sabajle!!

ako mozes denes vo 21 ili utre vo 21
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty Re: 14. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Пон Мај 28, 2012 11:51 am

aj utre, t.e u vtornik koga ke si dojdes od skolo?
13h 14h??
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty Re: 14. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Сре Мај 30, 2012 12:26 am

koga?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty denes vecer vo 2145 ili utre vo 13:00

Пишување  celzi on Сре Мај 30, 2012 10:04 am

denes vecer vo 2145 ili utre vo 13:00
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty Re: 14. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Сре Мај 30, 2012 2:06 pm

dogovoreno!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil - celzi Empty Re: 14. kolo Özil - celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот