HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Finale:Celzi-eHaniball

Go down

Finale:Celzi-eHaniball Empty Finale:Celzi-eHaniball

Пишување  Falcon on Пон Мај 21, 2012 8:22 pm

Za eHaniball 5-2
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Finale:Celzi-eHaniball Empty sadsadsadsadsadasdasdas

Пишување  celzi on Пон Мај 21, 2012 8:23 pm

potvrdeno !!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Finale:Celzi-eHaniball Empty Re: Finale:Celzi-eHaniball

Пишување  Ozil on Сре Мај 23, 2012 12:43 pm

kako mozete da odigrate a koga ne e odigrano celzi-kurence vo 1/2 finaleto?
pobednikot od 1/2 finaleto ke igra so ehanibal
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Finale:Celzi-eHaniball Empty Re: Finale:Celzi-eHaniball

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот