HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

eHaniball-Celzi

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

eHaniball-Celzi

Пишување  Falcon on Вто Мај 15, 2012 1:17 pm

7-0 za eHaniball
avatar
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 21
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

potvrdeno

Пишување  celzi on Вто Мај 15, 2012 1:17 pm

potvrdeno!!!!!
avatar
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 18
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот