HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. коло - Ribery-FaLcaO

Go down

2. коло - Ribery-FaLcaO Empty 2. коло - Ribery-FaLcaO

Пишување  FaLcaO on Пон Апр 23, 2012 10:06 am

Оваа недела од 20:00, па натаму.
FaLcaO
FaLcaO

Број на мислења : 24
Репутација : 5
Join date : 2011-09-23
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

2. коло - Ribery-FaLcaO Empty Re: 2. коло - Ribery-FaLcaO

Пишување  Ribery on Вто Апр 24, 2012 4:37 pm

Prati mi poraka koga ka sakas!!!!!!!
avatar
Ribery

Број на мислења : 22
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

2. коло - Ribery-FaLcaO Empty Re: 2. коло - Ribery-FaLcaO

Пишување  FaLcaO on Вто Апр 24, 2012 11:06 pm

Утре во 8? Razz
FaLcaO
FaLcaO

Број на мислења : 24
Репутација : 5
Join date : 2011-09-23
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

2. коло - Ribery-FaLcaO Empty Re: 2. коло - Ribery-FaLcaO

Пишување  Ribery on Чет Апр 26, 2012 3:20 pm

Sabota???12:00
avatar
Ribery

Број на мислења : 22
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

2. коло - Ribery-FaLcaO Empty Re: 2. коло - Ribery-FaLcaO

Пишување  FaLcaO on Пет Апр 27, 2012 7:44 pm

Топ, биди на чат.Smile
FaLcaO
FaLcaO

Број на мислења : 24
Репутација : 5
Join date : 2011-09-23
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

2. коло - Ribery-FaLcaO Empty Re: 2. коло - Ribery-FaLcaO

Пишување  Ozil on Нед Апр 29, 2012 10:31 pm

Termin od adminot, posto ne se dogovorivte...
Ova utakmica ke se odigra vo Cetvtok (3.Maj) vo 21h, ako eden go nema protivnikot neka slika kako dokaz deka bil tuka.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

2. коло - Ribery-FaLcaO Empty Re: 2. коло - Ribery-FaLcaO

Пишување  Ribery on Вто Мај 01, 2012 10:07 am

3. Maj 21h na chat!!!
avatar
Ribery

Број на мислења : 22
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

2. коло - Ribery-FaLcaO Empty Re: 2. коло - Ribery-FaLcaO

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот