HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Quarter Finals KURE - DavidLuiz4

Go down

Quarter Finals KURE - DavidLuiz4   Empty Quarter Finals KURE - DavidLuiz4

Пишување  Ozil on Пон Апр 02, 2012 4:41 pm

kraen rok e do nedela 00:00h
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Quarter Finals KURE - DavidLuiz4   Empty Re: Quarter Finals KURE - DavidLuiz4

Пишување  KURENCE on Пон Апр 02, 2012 7:06 pm

mi odgovara navecer okoolu 20:00 i nasabajle do 11:00 ...tebe koga?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот