HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2.Kolo Ribery-Tedi

Go down

2.Kolo Ribery-Tedi Empty 2.Kolo Ribery-Tedi

Пишување  Ribery on Пон Мар 19, 2012 2:19 pm

Koga sakas da igrame???
Sreda 16:00??
avatar
Ribery

Број на мислења : 22
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот