HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Petarda - Huqo08

Go down

Petarda - Huqo08 Empty Petarda - Huqo08

Пишување  Petarda on Пон Мар 19, 2012 1:20 pm

kazi koe vreme mozes
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Petarda - Huqo08 Empty Re: Petarda - Huqo08

Пишување  ?????? on Вто Мар 20, 2012 7:33 pm

Petarda напиша:kazi koe vreme mozes

Ili do 11:30 ili posle 20:00
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Petarda - Huqo08 Empty Re: Petarda - Huqo08

Пишување  Petarda on Сре Мар 21, 2012 9:24 am

posle 20 bidi tuka
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Petarda - Huqo08 Empty Re: Petarda - Huqo08

Пишување  ?????? on Сре Мар 21, 2012 10:48 am

Petarda напиша:posle 20 bidi tuka
ok nachat vo 20:00
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Petarda - Huqo08 Empty Re: Petarda - Huqo08

Пишување  Petarda on Сре Мар 21, 2012 10:57 am

da da
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Petarda - Huqo08 Empty Re: Petarda - Huqo08

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот