HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Huqo-DavidLuiz

Go down

Huqo-DavidLuiz Empty Huqo-DavidLuiz

Пишување  ?????? on Пон Мар 19, 2012 8:34 am

Мене ми одговара само во 20:00 часот зошто сум втора смена.Ако и тебе ти одговара тогаш да играме.Мислам мене ми одговара тој термин зошто е најрано,а ако сакаш можеме и во 21:00 да играме.
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Huqo-DavidLuiz Empty Re: Huqo-DavidLuiz

Пишување  DavidLuiz4 on Пон Мар 19, 2012 12:43 pm

Huqo08 напиша:Мене ми одговара само во 20:00 часот зошто сум втора смена.Ако и тебе ти одговара тогаш да играме.Мислам мене ми одговара тој термин зошто е најрано,а ако сакаш можеме и во 21:00 да играме.

Mozi ako mozis vecer vo 20:00 bidi na chatot !!! cheers
DavidLuiz4
DavidLuiz4

Број на мислења : 23
Репутација : 1
Join date : 2012-02-18

Вратете се на почетокот Go down

Huqo-DavidLuiz Empty Re: Huqo-DavidLuiz

Пишување  ?????? on Пон Мар 19, 2012 7:24 pm

DavidLuiz4 напиша:
Huqo08 напиша:Мене ми одговара само во 20:00 часот зошто сум втора смена.Ако и тебе ти одговара тогаш да играме.Мислам мене ми одговара тој термин зошто е најрано,а ако сакаш можеме и во 21:00 да играме.

Mozi ako mozis vecer vo 20:00 bidi na chatot !!! cheers

Ti ne bese uklucen i ako ne dojdes za 4 min do 20:30 a ne kazezdeka ne mozez da dojdes moja pobeda so 3:0
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Huqo-DavidLuiz Empty Re: Huqo-DavidLuiz

Пишување  DavidLuiz4 on Пон Мар 19, 2012 8:28 pm

Huqo08 напиша:
DavidLuiz4 напиша:
Huqo08 напиша:Мене ми одговара само во 20:00 часот зошто сум втора смена.Ако и тебе ти одговара тогаш да играме.Мислам мене ми одговара тој термин зошто е најрано,а ако сакаш можеме и во 21:00 да играме.

Mozi ako mozis vecer vo 20:00 bidi na chatot !!! cheers

Ti ne bese uklucen i ako ne dojdes za 4 min do 20:30 a ne kazezdeka ne mozez da dojdes moja pobeda so 3:0

Kaj da te najdev jas da ti kazam deka nemozam da dojdam!?
DavidLuiz4
DavidLuiz4

Број на мислења : 23
Репутација : 1
Join date : 2012-02-18

Вратете се на почетокот Go down

Huqo-DavidLuiz Empty Re: Huqo-DavidLuiz

Пишување  ?????? on Пон Мар 19, 2012 8:57 pm

DavidLuiz4 напиша:
Huqo08 напиша:
DavidLuiz4 напиша:
Huqo08 напиша:Мене ми одговара само во 20:00 часот зошто сум втора смена.Ако и тебе ти одговара тогаш да играме.Мислам мене ми одговара тој термин зошто е најрано,а ако сакаш можеме и во 21:00 да играме.

Mozi ako mozis vecer vo 20:00 bidi na chatot !!! cheers

Ti ne bese uklucen i ako ne dojdes za 4 min do 20:30 a ne kazezdeka ne mozez da dojdes moja pobeda so 3:0

Kaj da te najdev jas da ti kazam deka nemozam da dojdam!?

Kje pises tuka ili na komentar ili na chat ili na FB grupa bilo kade ili na Todorov ili na MakedonecMKD
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Huqo-DavidLuiz Empty Re: Huqo-DavidLuiz

Пишување  DavidLuiz4 on Пон Мар 19, 2012 8:58 pm

Huqo08 напиша:
DavidLuiz4 напиша:
Huqo08 напиша:
DavidLuiz4 напиша:
Huqo08 напиша:Мене ми одговара само во 20:00 часот зошто сум втора смена.Ако и тебе ти одговара тогаш да играме.Мислам мене ми одговара тој термин зошто е најрано,а ако сакаш можеме и во 21:00 да играме.

Mozi ako mozis vecer vo 20:00 bidi na chatot !!! cheers

Ti ne bese uklucen i ako ne dojdes za 4 min do 20:30 a ne kazezdeka ne mozez da dojdes moja pobeda so 3:0

Kaj da te najdev jas da ti kazam deka nemozam da dojdam!?

Kje pises tuka ili na komentar ili na chat ili na FB grupa bilo kade ili na Todorov ili na MakedonecMKD


Sega mozis?! Very Happy
DavidLuiz4
DavidLuiz4

Број на мислења : 23
Репутација : 1
Join date : 2012-02-18

Вратете се на почетокот Go down

Huqo-DavidLuiz Empty Re: Huqo-DavidLuiz

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот