HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Ribery-Kure

Go down

Ribery-Kure Empty Ribery-Kure

Пишување  KURENCE on Нед Мар 18, 2012 7:40 pm

koga ti odgovara da igrame,moze vo 19:00 ponedelnik ?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Ribery-Kure Empty Re: Ribery-Kure

Пишување  Ribery on Нед Мар 18, 2012 8:07 pm

Podenelnik 15:30 ako moze
15:10 na chat
avatar
Ribery

Број на мислења : 22
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

Ribery-Kure Empty Re: Ribery-Kure

Пишување  KURENCE on Пон Мар 19, 2012 6:53 am

ok,moze
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Ribery-Kure Empty Re: Ribery-Kure

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот