HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Don. :) Зошто преку 10 букви бе?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Don. :) Зошто преку 10 букви бе?

Пишување  Don. on Пон Сеп 08, 2014 9:08 pm

Позз. дечки. Малку ме знајте, 3 години играм (со подолги паузи) и сега се регистрирав. Се надевам на добра забава и соработка Smile
avatar
Don.

Број на мислења : 1
Репутација : 0
Join date : 2014-09-08
Локација : Охрид.

Вратете се на почетокот Go down

Re: Don. :) Зошто преку 10 букви бе?

Пишување  Ozil on Вто Фед 24, 2015 2:53 pm

Zdravo i na tebe, forumo poveke vreme ne e u funkcija... razlog slaba aktivnost da igracite... ke se nadevame ako se vrneme so novi idei i novi ligi, kupovi. Mozno e pravo da vi kazam Smile
avatar
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 23
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Hola

Пишување  NicKeRoT on Пон Мар 02, 2015 8:08 pm

Andjeloooooooooooooooooooo sto imaaaaa? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

NicKeRoT

Број на мислења : 25
Репутација : 0
Join date : 2011-10-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Don. :) Зошто преку 10 букви бе?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот