HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

18.kolo Sturridge-pow3r

Go down

18.kolo Sturridge-pow3r Empty 18.kolo Sturridge-pow3r

Пишување  Nitro Petel on Чет Апр 03, 2014 9:16 am

Ovde dogovorete i snimka blabla. Rok do 13 april.

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

18.kolo Sturridge-pow3r Empty Re: 18.kolo Sturridge-pow3r

Пишување  naitoN on Саб Апр 12, 2014 11:09 pm

koga? posleden den e
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот