HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

15. kolo Iron Man ! - Ozil

Go down

15. kolo Iron Man ! - Ozil Empty 15. kolo Iron Man ! - Ozil

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 3:46 pm

Iron Man ! - Ozil

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 30ти Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

15. kolo Iron Man ! - Ozil Empty Re: 15. kolo Iron Man ! - Ozil

Пишување  Iron Man ! on Вто Мар 25, 2014 5:38 pm

koga?
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

15. kolo Iron Man ! - Ozil Empty Re: 15. kolo Iron Man ! - Ozil

Пишување  Ozil on Пет Мар 28, 2014 7:48 pm

sabota ili nedela
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

15. kolo Iron Man ! - Ozil Empty Re: 15. kolo Iron Man ! - Ozil

Пишување  Iron Man ! on Нед Мар 30, 2014 9:44 am

ae denes koga mozes?
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

15. kolo Iron Man ! - Ozil Empty Re: 15. kolo Iron Man ! - Ozil

Пишување  Ozil on Пон Мар 31, 2014 11:56 am

aj vecer da probame?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

15. kolo Iron Man ! - Ozil Empty op op

Пишување  Iron Man ! on Пон Мар 31, 2014 5:45 pm

13-9 za mene

FREE 3 POINTS! FREEEE!
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

15. kolo Iron Man ! - Ozil Empty Re: 15. kolo Iron Man ! - Ozil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот