HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Koga kje zavrsi ligata 1vs1??

Go down

Koga kje zavrsi ligata 1vs1?? Empty Koga kje zavrsi ligata 1vs1??

Пишување  celzi on Вто Мар 18, 2014 9:36 am

Koga kje zavrsi ligata 1vs1??????
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Koga kje zavrsi ligata 1vs1?? Empty Re: Koga kje zavrsi ligata 1vs1??

Пишување  Ozil on Вто Мар 18, 2014 10:46 pm

Za okolu 1 mesec, posle toa ke ima 2vs2 liga.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Koga kje zavrsi ligata 1vs1?? Empty Re: Koga kje zavrsi ligata 1vs1??

Пишување  celzi on Сре Мар 19, 2014 12:00 am

Ozil напиша:Za okolu 1 mesec, posle toa ke ima 2vs2 liga.
Ti imas li mozok be WTF "1 mesec" lol Very Happy
Daj neka zavrsi za edna nedela Very Happy
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Koga kje zavrsi ligata 1vs1?? Empty Re: Koga kje zavrsi ligata 1vs1??

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот