HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

First Round: MacDragon - Kiko

Go down

First Round: MacDragon - Kiko Empty First Round: MacDragon - Kiko

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:54 pm

MacDragon - Kiko

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!

Напомена: Во купот се играт по 2 утакмици. Во случај да биде нерешено се гледа гол во гости!
ВО финато се игра 1 утакмица.

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon - Kiko Empty Re: First Round: MacDragon - Kiko

Пишување  Ozil on Сре Мар 05, 2014 2:29 pm

Planirate da odigrate?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon - Kiko Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Сре Мар 05, 2014 6:38 pm

denes
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon - Kiko Empty Re: First Round: MacDragon - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Пет Мар 07, 2014 1:27 am

Imame use edno pol da izigrame zasto mi snema net togas.
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon - Kiko Empty Re: First Round: MacDragon - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Саб Мар 08, 2014 1:45 am

Dragon rece deka nema da go doigra toa pol. Rez do tamu bese 8-7 za mene
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon - Kiko Empty Re: First Round: MacDragon - Kiko

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот