HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

12. kolo Oscar - Iron Man !

Go down

12. kolo Oscar - Iron Man ! Empty 12. kolo Oscar - Iron Man !

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:46 pm

Oscar - Iron Man !

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo Oscar - Iron Man ! Empty Re: 12. kolo Oscar - Iron Man !

Пишување  Iron Man ! on Сре Фед 26, 2014 11:19 pm

POBEDA NA OSCAR 5-0  Sex 
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo Oscar - Iron Man ! Empty Re: 12. kolo Oscar - Iron Man !

Пишување  Ozil on Саб Мар 01, 2014 4:26 pm

Iron Man ! напиша:POBEDA NA OSCAR 5-0  Sex 

irone ke te zamolam pisuvaj ubavo i stavaj snimki, ja iskreno mos oti sum uste pijan od vcera ama nemozam da razberam koj e pobedil.

Ke pises ubavo! Na primer:
Iron - Oskar 5:0
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo Oscar - Iron Man ! Empty Oscar - Iron Man!

Пишување  Oscar on Саб Мар 01, 2014 6:26 pm

Kje moram da interveniram...

Oscar 14-7 Iron Man!

stop  http://www.haxballtube.com/watch/84542f3dfb  stop 
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo Oscar - Iron Man ! Empty Re: 12. kolo Oscar - Iron Man !

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот