HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

08 kolo FoUrStR1nGeR-Oscar

Go down

08 kolo FoUrStR1nGeR-Oscar Empty 08 kolo FoUrStR1nGeR-Oscar

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:44 pm

FoUrStR1nGeR-Oscar


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo FoUrStR1nGeR-Oscar Empty FoUrStR1nGeR - Oscar

Пишување  Oscar on Чет Фед 20, 2014 9:21 pm

Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo FoUrStR1nGeR-Oscar Empty Re: 08 kolo FoUrStR1nGeR-Oscar

Пишување  Nitro Petel on Пет Фед 21, 2014 5:53 pm

Oscar ke bidi isfrlen od ligata poradi siluvanje  Sex 

 What a Face 

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo FoUrStR1nGeR-Oscar Empty Re: 08 kolo FoUrStR1nGeR-Oscar

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот