HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. kolo Tevez - Oscar

Go down

3. kolo Tevez - Oscar Empty 3. kolo Tevez - Oscar

Пишување  Ozil on Нед Фед 02, 2014 11:05 pm

Tevez - Oscar

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 9ти Февруари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Tevez - Oscar Empty Re: 3. kolo Tevez - Oscar

Пишување  Tevez on Пон Фед 03, 2014 1:22 pm

mozes vo 20.30 ?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Tevez - Oscar Empty Tevez vs Oscar

Пишување  Oscar on Пон Фед 03, 2014 6:04 pm

Tevez 1-7 Oscar

http://www.haxballtube.com/watch/158f359eec

Ispadna posle prvoto poluvreme...
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Tevez - Oscar Empty Re: 3. kolo Tevez - Oscar

Пишување  Tevez on Пон Фед 03, 2014 6:06 pm

BEAJ BE SO LAG TI IGRAV KJE SE PREIGRA IC NE MI E GAJLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Tevez - Oscar Empty Re: 3. kolo Tevez - Oscar

Пишување  Ozil on Пон Фед 03, 2014 10:41 pm

Tevez 1-7 Oscar

Oskar dali sakas kazna za toa sto napustil utakmica? (Imas pravo da potrazes)
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Tevez - Oscar Empty

Пишување  Oscar on Пон Фед 03, 2014 11:35 pm

Da...
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Tevez - Oscar Empty Re: 3. kolo Tevez - Oscar

Пишување  Ozil on Вто Фед 04, 2014 12:25 am

Tevez
1 напуштање= Опомена

Следно напуштање од утакмица следува:
службен резултат 3-0 за противникот

Листата за казнети играчи можете да ја видете тукa: http://haxballmacedonia.forummk.com/t1989-topic
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Tevez - Oscar Empty Re: 3. kolo Tevez - Oscar

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот