HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1/4 final NitroPetel - MaDr1D1sTa

Go down

1/4 final NitroPetel - MaDr1D1sTa Empty 1/4 final NitroPetel - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:20 am

NitroPetel - MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1/4 final NitroPetel - MaDr1D1sTa Empty Re: 1/4 final NitroPetel - MaDr1D1sTa

Пишување  Nitro Petel on Вто Јан 07, 2014 1:31 am

3-2 za mene

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

1/4 final NitroPetel - MaDr1D1sTa Empty dfg

Пишување  MaDr1D1sTa on Вто Јан 07, 2014 3:12 pm

KUCEEE Mad 
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

1/4 final NitroPetel - MaDr1D1sTa Empty Re: 1/4 final NitroPetel - MaDr1D1sTa

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот