HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

8. коло pow3r - Ñike123

Go down

8. коло pow3r - Ñike123 Empty 8. коло pow3r - Ñike123

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:13 am

pow3r - Ñike123

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

8. коло pow3r - Ñike123 Empty Re: 8. коло pow3r - Ñike123

Пишување  Nike123 on Чет Јан 09, 2014 3:17 am

koga?
Nike123
Nike123

Број на мислења : 12
Репутација : 0
Join date : 2013-12-03

Вратете се на почетокот Go down

8. коло pow3r - Ñike123 Empty Re: 8. коло pow3r - Ñike123

Пишување  naitoN on Чет Јан 09, 2014 4:24 am

utre vo 16 00 kje napravam room, mozes togas?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

8. коло pow3r - Ñike123 Empty Nike vs pow3r

Пишување  Nike123 on Чет Јан 09, 2014 3:39 pm

Nike123
Nike123

Број на мислења : 12
Репутација : 0
Join date : 2013-12-03

Вратете се на почетокот Go down

8. коло pow3r - Ñike123 Empty Re: 8. коло pow3r - Ñike123

Пишување  naitoN on Чет Јан 09, 2014 3:44 pm

bravo , gg
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

8. коло pow3r - Ñike123 Empty Re: 8. коло pow3r - Ñike123

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот