HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. коло FoUR1 - ☻ Oscar ☻

Go down

14. коло FoUR1 - ☻ Oscar ☻ Empty 14. коло FoUR1 - ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:07 am

FoUR1 - ☻ Oscar ☻

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. коло FoUR1 - ☻ Oscar ☻ Empty Four vs Oscar

Пишување  Oscar on Вто Јан 07, 2014 6:38 pm

FoUR1 2-4 ☻ Oscar ☻

http://www.haxballtube.com/watch/1e2cf48dcc

(gji nema poslednite 2 gola, mu padna netot na pow3r)
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

14. коло FoUR1 - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 14. коло FoUR1 - ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 6:58 pm

☻ Oscar ☻ напиша:FoUR1 2-4 ☻ Oscar ☻

http://www.haxballtube.com/watch/1e2cf48dcc

(gji nema poslednite 2 gola, mu padna netot na pow3r)

 ziveli 
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. коло FoUR1 - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 14. коло FoUR1 - ☻ Oscar ☻

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот