HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. коло Ozil - MacDragon

Go down

14. коло Ozil - MacDragon Empty 14. коло Ozil - MacDragon

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:07 am

Ozil - MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. коло Ozil - MacDragon Empty Re: 14. коло Ozil - MacDragon

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 8:22 pm

MacDragon - Ozil 3-3

http://www.haxballtube.com/watch/8a30116c2c

TITULAAAAAAAAAAA ALEEEEE ALEEEEEEEE
OZIL uspesno ja odbranuva titulata i stignuva do 4tata vo liga,,, sega pogledite mu se nasoceni kon KUPO!!!!!!

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. коло Ozil - MacDragon Empty :(

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Јан 07, 2014 8:25 pm

srecko   Mad  .. ke te pobediv ama da ne bese lagot  Crying or Very sad
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

14. коло Ozil - MacDragon Empty Re: 14. коло Ozil - MacDragon

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 8:45 pm

MacedoniaDragon напиша:srecko   Mad  .. ke te pobediv ama da ne bese lagot  Crying or Very sad

igrame na neutral 2rio tvoj gol cis lag bese ali jbg da bev na tvoe mesto ke mu ja cestitav titulata na ozil a ne da se zalam Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. коло Ozil - MacDragon Empty Re: 14. коло Ozil - MacDragon

Пишување  Nitro Petel on Вто Јан 07, 2014 8:55 pm

KE TI KAZAM JAS TEBE MOCKO EDEN TITULA :@ Twisted Evil Evil or Very Mad 

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

14. коло Ozil - MacDragon Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Јан 07, 2014 8:55 pm

ok ok cestito titula
 bravo 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

14. коло Ozil - MacDragon Empty Re: 14. коло Ozil - MacDragon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот