HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6. коло Tevez - Ñike123

Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:54 pm

Tevez - Ñike123

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Tevez on Саб Дек 28, 2013 8:27 pm

koa moes?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Tevez on Нед Дек 29, 2013 7:03 am

ja vo 17 igram so pow3r a so tebe moze vo 17 : 30 ?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Tevez on Нед Дек 29, 2013 7:01 pm

go nema Nike a se dogovorivme vo 20 : 00
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Nike123 on Нед Дек 29, 2013 10:17 pm

ne sme se dogovorile vo 20:00, tuku ti me prasha dali mozam odma, i ja ti rekov ne posho nemozev, kazi sea koga mozesh ?
Nike123
Nike123

Број на мислења : 12
Репутација : 0
Join date : 2013-12-03

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Tevez on Пон Дек 30, 2013 7:57 am

ama vise zavrsi taa nedela sega treba da igras protiv drugi,a ne protiv mene -.-
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Tevez on Пон Дек 30, 2013 9:50 am

NE LAZI I BRAT MI E SVEDOK DEKA NE BESE NA HAX
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 8:15 pm

Odigrajte go ovoa so poskoro oti ke ima fiksen termin.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Nike123 on Пон Дек 30, 2013 9:15 pm

ne lazam ajde da odigrame utre vo 13:00-14:00h. ?
Nike123
Nike123

Број на мислења : 12
Репутација : 0
Join date : 2013-12-03

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Tevez on Вто Дек 31, 2013 2:23 pm

Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Tevez - Ñike123 Empty Re: 6. коло Tevez - Ñike123

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот