HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5. коло Ñike123 - MFnsy0o

Go down

5. коло Ñike123 - MFnsy0o Empty 5. коло Ñike123 - MFnsy0o

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:53 pm

Ñike123 - MFnsy0o

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

5. коло Ñike123 - MFnsy0o Empty Re: 5. коло Ñike123 - MFnsy0o

Пишување  Nike123 on Нед Дек 29, 2013 10:23 pm

zasto ne odigra preeska koga ti vikav ajde da izigrame 1v1 za liga ?
Nike123
Nike123

Број на мислења : 12
Репутација : 0
Join date : 2013-12-03

Вратете се на почетокот Go down

5. коло Ñike123 - MFnsy0o Empty Re: 5. коло Ñike123 - MFnsy0o

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 8:16 pm

MFnsy0o ziv si?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

5. коло Ñike123 - MFnsy0o Empty Re: 5. коло Ñike123 - MFnsy0o

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот