HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

11. коло FoUR1 - Nitro Petel

Go down

11. коло FoUR1 - Nitro Petel Empty 11. коло FoUR1 - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:48 pm

FoUR1 - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. коло FoUR1 - Nitro Petel Empty Re: 11. коло FoUR1 - Nitro Petel

Пишување  FoUrStR1nGeR on Пет Дек 27, 2013 10:26 am

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 21

Вратете се на почетокот Go down

11. коло FoUR1 - Nitro Petel Empty Re: 11. коло FoUR1 - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Пет Дек 27, 2013 8:36 pm

da ne mu ja pisis dur ne go ispocituvat dogovorot!!!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

11. коло FoUR1 - Nitro Petel Empty Re: 11. коло FoUR1 - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот