HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. коло MFnsy0o - Kiko

Go down

4. коло MFnsy0o - Kiko Empty 4. коло MFnsy0o - Kiko

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 1:31 am

MFnsy0o - Kiko

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло MFnsy0o - Kiko Empty Re: 4. коло MFnsy0o - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Саб Дек 28, 2013 11:32 pm

Pisi koga mozes..
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

4. коло MFnsy0o - Kiko Empty Re: 4. коло MFnsy0o - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Пон Јан 06, 2014 2:45 am

Ovoj pisa deka ne igra vise, taka da sluzbena e ova
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

4. коло MFnsy0o - Kiko Empty Re: 4. коло MFnsy0o - Kiko

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот